Інформація про доставку та порядок оплати

Доставка.

Ми здійснюємо доставку замовлень по всій території України за допомогою комерційних кур'єрських служб, а також, кур'єром нашої організації, на умовах передоплати, або післяплати.

Ви можете прорахувати вартість доставки самостійно, скориставшись калькулятором на сайті відповідної служби, або зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися вартість замовлення, включаючи доставку.


Розрахунки.

Оплату можна здійснити в такий спосіб:

1. Безготівкова оплата з урахуванням ПДВ.

Зробити замовлення на сайті, електронною поштою, або по телефону. Отримати рахунок. Оплатити замовлення по рахунку в будь-якому відділенні банку (для юридичних або фізичних осіб).

2. Безготівкова оплата без урахування ПДВ.

Зробити замовлення на сайті, електронною поштою, або по телефону. Отримати рахунок. Оплатити замовлення по рахунку в будь-якому відділенні банку (для фізичних осіб).

3. Готівкова оплата.

Зробити замовлення на сайті, електронною поштою, або по телефону. Оплатити готівкою покупку при отриманні замовлення. Оплата готівкою приймається будь-яким способом доставки.

4. платіжними картами Visa і MasterCard.

Приймається оплата тільки українськими платіжними картами. Терміни виконання замовлень: на протязі 1-2 робочих днів після зарахування грошових коштів банком і підтвердження бухгалтерією (при наявності товару на складі), і в перебігу 4-14 робочих днів після зарахування грошових коштів банком і підтвердження бухгалтерією (при відсутності товару на складі).